Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Töltöttem a fél karom kb. 3...

Töltöttem a fél karom kb. 3 hónapja a felkarom és még most is fáj ez normális?

Figyelt kérdés

Munkába egy vas asztal éles sarkába nagyon beütottem a felkarom a vállam közelében. Iszonyatosan fájt de viszont sem piros ,sem kék ,sem zöld semmilyen szín nem volt, talán egy picit meg volt duzzadva. Utána fájdalom par nap mulva hamar Elmúlt de most hónapok után ha megnyomom vagy megerőltetem abba a pontban még mindig nagyon érzékeny és néha fáj picit. Kibírható a fájdalom de viszont idegesít és a legfurcsább hogy nem értem hogy miért nem színeződött el. Nektek volt már ilyen sérülésetek?

Gondolom nem kell aggódnom emiatt?!

És még azt szeretném megkérdezni hogy ilyenkor amikor nagyon beütjük valamelyik végtagunkat van esély arra hogy trombozis keletkezzen az ütéstől?



2022. aug. 26. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet tőle trombózis, de az esetedben nem hiszem. Szerintem nincs okod aggodalomra.
2022. aug. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!