Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 11. Hetét töltöttem....

Terhesség 11. Hetét töltöttem. Eddig nem nagyon volt a reggeli rosszulléteken kívűl semmilyen tünetem. Picit fáradékonyabb voltam. Szerintetek ezek most normális tünetek?

Figyelt kérdés
Ahogy betöltöttem a 11. Hetet, elkezdett szúrkálninaz alhasam. Bele bele nyilakgat. Nincs se vérzés se görcs. A gyomorszájam nagyon sokszor gombócba szorul, kitapinthatóan megkeményedik. Sokkal fáradtabb vagyok mint eddig. Egész nap csak aludnék. Csinálok valamit és olyan vagyok utána, mint aki egész nap dolgozott. Kicsit aggódom is, mert 7 hetesen voltam dokinál, és 13. Hétben megyünk csak legközelebb a genetikaira, nagyon hosszú idő ez. Kösziii
2021. júl. 14. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden tünet normális a vérzésen és a nagyon erős görcsön kívül kívül, viszont javaslom, hogy ne turkálj magadban méhszáj ügyileg sem meg sehogy sem, mert ilyenkor egy fertőzés fatális is lehet a magzatra nézve.
2021. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség elejétől szurkált a hasam, most is ha túlerőltetem (ami normális esetben meg se kottyan, az most fáj -pl strandon matracra felmászni).
2021. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális pláne ilyen melegben. Alapvetően hulla az ember de még terhesen még jobban megviselhet. Ha nem vérzel nincs semmi baj.
2021. júl. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Nem nyúlkálok magamban. A gyomororszájamról írtam, hogy kemény, nem a méhszájamról :)) azt is csak kívülről érzem. Akkor megnyugszom, kösziii mindenkinek! 😇
2021. júl. 14. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen elnézést, azóta elolvastam még egyszer és rájöttem hogy félreolvastam, bocsi 😅
2021. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hihi, semmi gond 😂 sejtettem! Köszönöm azért, mert, ha eszembe jutott volna ilyen, már tudom, hogy nem csinálom☺️
2021. júl. 15. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!