Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meghúztam a bal lábam. Mit...

Meghúztam a bal lábam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Táncolok és egy hete edzőtáborban meghúztam a lábam. A problémám az hogy nagyon idegesít hogy nem tudok vele úgy dolgozni mint egy héttel ezelőtt. Ezért még inkább rádolgozom a lábamra mert idegesít hogy nem megy edzőim és a szüleim is mondják hogy ne csináljam ezt. Közben én is tudom hogy ezzel teszem a legrosszabbat a lábamnak de egyszerűen tényleg nagyon idegesít. Nem tudom mit tegyek . Nem bírom. Egyszerűen szeretek a legjobb lenni a csapatban és így félek hogy sérüléssel nagyon lemaradok. Mit tegyek? Volt valaki hasonló helyzetben? (A bal térdem hátsó oldalát húztam meg, nem tudom az izom nevét)


16/l



2022. aug. 30. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pihi pihi pihi
2022. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ne csináld, mert mégjobban leséríted (van ilyen szó? 😂) magad, és többet kell kihagynod, amikor már tényleg nem megy (tapasztalat). Nyugodj meg egy kicsit, és ne terheld, várd meg, míg meggyógyul rendesen.
2022. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

ne légy hülye, nyugodj le a pcsába, pihentesd, borogasd, kenj rá sport krémet, és majd ha meggyógyul, visszamész táncolni. ennyire debil hisztis kis pcsa nem lehetsz 16 évesen, teszed az agyad hogy de te vagy a legjobb és fú mi lesz ha egy hétig nem te vagy a legjobb, és képes lennél a lábad egészségét beáldozni a hülye hisztidért... ha erőlteted, akkor csak súlyosbodni fog a probléma, nem hiszem el hogy ezt egy fiatal felnőtt táncossal nekem kell közölni.

igen voltam ilyen helyzeteben még a versenyző éveim alatt, volt hogy egész edzőtáborokat kihagytam, ideiglenesen a spárgámat is elveszítettem, nem baj, majd ha meggyógyulok visszaszerzem és bepótlom. mondjuk edzőm páros lábbal rugott volna ki, ha megpróbálok beslisszolni az edzésre ahelyett hogy otthon ülnék felpolcolt lábbal mint egy jókislány.

2022. aug. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak nem tudom elfogadni/feldolgozni hogy lesérültem. Ezelőtt sosem sérültem le ennyire (tudom hogy ennél jóval rosszabb is lehetne). Szóval elismerem rosszul fogalmaztam meg a kérdést mert inkább abban kérek segítséget hogy hogyan dolgozzam fel ezt az egészet.
2022. aug. 31. 13:03
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Mit nehéz mentálisan feldolgozni egy húzódáson? Tényleg nem értem. Amúgy mire megemésztenéd a dolgot, túl is leszek rajta (mármint fizikailag).
2022. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!