Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogyan és hol tudom megnézni,h...

Hogyan és hol tudom megnézni,hogy az utolsó 3 napban milyen kórházi baleseti intézkedések voltak?

Figyelt kérdés
Eltűnt családtagot keresek..

#rendőrség #baleset #kórház #eltűnt családtag
2022. szept. 13. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
112-?
2022. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én végigtelefonálnám a vélhetően szóbajöhető kórházakat (meg adott esetben a helyi rendőrségeket is... Mindegyiknek van helyi száma, nem kell a 107-et, 112-t zaklatni ezzel.
2022. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom ilyenkor mi az eljárás,hogy ha találnak valakit és beviszik a kórházba akkor nem értesítik automatikusan a családot?
2022. szept. 13. 13:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen körülmények között tűnt el?


A rendőrség nem tud felvilágosítást adni?

2022. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"nem értesítik automatikusan a családot"


Nem feltétlenül tudják, hogy hol érhető el a család.És néha nem is akarnak foglalkozni vele. Apám amikor kórházba került (szomszéd hívta neki a mentőt) nem értesített senki. Amikor meghalt, mégis megtalálták a rendszerben, hogy ki volt neki elérhetőségnek megadva.

2022. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes a helyi kórházakat felhívni (mondjuk megyei szinten).
2022. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat..
2022. szept. 13. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!