Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mélyebb karcolás az arcon,hogy...

Mélyebb karcolás az arcon,hogyan kezeljem? Maradhat heg?

Figyelt kérdés

Ez lenne a sérülés:

[link]



2022. szept. 14. 16:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
4 szavazat
 1/4 Kenny Barbiegirl 72 XD válasza:
72%
Maradhat.
2022. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Somló Volán Zrt. ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire mély a heg. Szerintem nem tűnik annyira vészesnek, de én lefertőtleníteném, hogy jobban gyógyuljon. Hogyan szerezted ezt a heget, ha szabad kérdeznem? Szerintem nem kell emiatt aggódnod, mert én már szereztem ennél nagyobb sérülést a testemen és gond nélkül begyógyult. Úgy történt, hogy tesi óra volt és én elestem a betonos focipályán és jól széthorzsoltam a jobb karomat, meg talán a lábamat, de azt nem biztos, mert ez már kb 6 éve történt és már nem annyira emlékszem. Le lett fertőtlenítve, emlékeim szerint nem voltunk orvosnál és nem tudom mennyi idő volt, de begyógyult úgy, hogy nyoma sincsen. Szerintem hamar be fog gyógyulni a heg az arcodon, annyi hogy ne piszkáld! Ne vedd kézpénznek amit mondok, mert nem értek hozzá, csak leírtam hogy szerintem nem vészes.
2022. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Ez semmi. Szép bőröd van. 2 hét múlva nyoma se. De okosan a továbbiakban 🙃
2022. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmi. Fertőtleníteni kell, és esetleg hámosítóval kezelni, pár hét alatt nyoma sem lesz.
2022. szept. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!