Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szegycsont fájdalom, mitől...

Szegycsont fájdalom, mitől lehet? Valaki járt már hasonlóan?

Figyelt kérdés
Két évvel ezelőtt volt egy autóbalesetem amiben a szegycsontom megrepedt. Minden okés volt felépültem, viszont időnként vissza tér a fájdalom. Leginkább ha fekvésből felkelek, vagy éppen leülök vagy valami ehhez hasonló dolgot végzek. Tehát mikor nagyobb intenzitással használom a felső testemet fáj. Viszont van mikor tökre minden jó, nem fáj. Időközönként mindig vissza-vissza tér. Orvosnál még nem voltam természetesen, de tervezem mert jelenleg jobban érzem a szokásosnál. Esteleg volt már valaki így? Mi lett végül a vége? Vagy egyatalan mi a fészkes fene bajom lehet?

2022. okt. 14. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Rokonomnak bordatörése volt autóbaleset miatt, hát máig nem heverte ki teljesen, nem lett olyan, mint újkorában. Ezek az időskori csontregenerációk nem tökéletesek. Én nem aggódnék, felkészülnék ennek az elfogadására.
2022. okt. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok, 20 éves voltam mikor volt a baleset, nem mondanám idősnek magam.

Nagyon köszi 😊

2022. okt. 14. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!