Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valaki valami tanács?😓

Valaki valami tanács?😓

Figyelt kérdés
Édesanyám fejét kb.2-3 hete erős ütés érte.😓 Azóta folyamatosan hány, hányingere van,szédül,erősen fáj a feje,magas a vérnyomása. De sajnos ő olyan makacs, hogy nem akar elmenni orvoshoz. Mert úgysem fognak vele foglalkozni. Én viszont nagyon aggódom érte,nagyon fiatal még. Bárki tudja hogy mi lehet ez? Illetve ilyenkor hova kéne menni? Mert az valóban igaz,hogy akik haldoklanak,azokat is hazaküldik a kórházból.
2022. okt. 20. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Azonnal sürgősségi lehet agyvérzése volt/van szivárgás és nyomja az agyat. Nem szabad ezt annyiban hagyni nagyon veszélyes állapot bele is halhat. Lehet jobb ha mentőt hívtok.
2022. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy mázli hogy eddig nincs nagyobb baja.
2022. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Menjen orvoshoz azonnal!
2022. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az orvost ajánlom én is, sürgősen! Minden jót kívánok!
2022. okt. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Első körben felhívhatod a 112-t, ahol elmeséled az egészet, és lehet maguktól küldenek mentőt
2022. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg agyrázkódást kapott, ez pedig annak a szövődménye, de vérömleny/vérrög is kialakulhatott.

Minél előbb be kell jutnia a kórházba, ez már nem játék. Nyugodtan hívd fel az ügyeletes orvost, neki is mondd el ezeket, a makacsságával együtt, ő talán meg tudja győzni ha megvizsgálta.


A leírásod utolsó mondata pedig alaptalan vádaskodás,

2022. okt. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Alaptalan vádaskodás? Hát figyelj,gyertek el akár Nógrád megyébe,Heves megyébe ahol az emberek rosszabb állapotban jönnek ki mint ahogy bekerültek. 4.napos lázasan,a tüdőm sípolt,köhögtem,bevittek éjszaka az ügyeletre, konkrétan a vizsgáló szobába sem engedtek be ! A váróterembe jött ki a doktornő, és étrend kiegészítő vitamin tablettát javasolt hogy szedjek. Pedig Korona vírus sem volt akkor még. Vagy pl.: 3 éve egy férfi bement éjszaka szintén az ügyeletre,mert nem érezte jól magát,szorított a mellkasa,stb. Hazaküldték,hajnalba már halott volt, szívinfarktust kapott.🙂 Tavaj egy 21 éves kismama vesztette az életét,befeküdt,vizsgálatokra. Jelezte a nővéreknek hogy rosszul van,nem foglalkoztak vele,felállt,kiakart menni mosdóba, összeesett, beütötte a fejét a szekrénysarkába és meghalt. Szóval lehet hogy máshol nem így van. De itt erre felénk igenis így van !
2022. okt. 20. 23:19
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Most hisztizni jöttél, vagy anyukádon akarsz segíteni?

Hívtál már mentőt?

2022. okt. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, hagyd így az egészet. Engem pl. nem érdekel anyukád hogy léte. A sajátomhoz már rég mentőt hívtam volna, nem gyk-n hisztiznék. De te csináld csak tovább :)
2022. okt. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hogyha súlyos baja lenne, pl agyvíz szivárgás, ruptura, stb már RÉG a műtőben feküdne, vagy a koporsóban.


A kórházi rémtörténeted meg jó mese.

2022. okt. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!