Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valakinek sikerült a teniszkön...

Szila73 kérdése:

Valakinek sikerült a teniszkönyökét teljese helyrehozni?

Figyelt kérdés

Két-három hónapja teniszkönyököm van. Egy ideig szedtem gyulladáscsökkentőt, pihentetem (már amennyire tudom), lámpázom, stb. Nem mondanám, hogy sokat javult.

Van olyan módszer, ami bejött valakinek úgy, hogy rendbe jött, és nem újult ki?



máj. 22. 07:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy, hogy eltört az orsócsontom kb 9 éve.Így nagyjából elmúlt,de én is sokat szenvedtem vele,én injekciót kaptam bele,ami fél évig volt hatásos.
máj. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja,és a könyökömnél volt a törés az orsócsontnál.
máj. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azonos terhelés mellett fél évig nem volt tünet? Vagyis nem pihantetted, csak az injekció "dolgozott"? Tapasztaltál bármilyen mellékhatást az injekcióval kapcsolatban?
máj. 22. 07:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam,3x is kaptam injekciót bele, mert kiment a hatása.Szerintem próbáld ki...
máj. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fizikoterápia. Meg kell tanitani az izmokat jol mozogni
máj. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1. Nem rossz trükk.
máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Feca111 ***** válasza:
A megoldás DMSO, amit belsőleg és külsőleg kell használni. Általában egy hónap alatt elmúlik a tenisz könyök tőle, de van akinél három hónap. Én reggel és este 5ml DMSO-t tettem egy deci citromos vízbe meginni és kenegettem mellette a könyököm. A DMSO -t ha belsőleg is használod, akkor picit büdös leszel tőle. Kizárólag 99.9 százalékos tiszta DMSO-t szabad venni.
máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem fizikoterápia volt. Azt mondták, soha nem fog rendbejönni, de tévedtek.
máj. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!