Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyi idő mire eltünik...

Mennyi idő mire eltünik szinte majdnem teljesen egy kisebb horzsolás az orrom felszínén?

Figyelt kérdés
Ellestem, lehorzsoltam és felül lett egy horzsolás. Már csak a széle piros, kozepen inkabb sargasabb hamreteg miatt (nem zúzodas, nincs bedagadva,nem fáj akkor sem igazán ha hozzáérek). Csak sajnos elég feltűnő. Jövőhét hétfőig itthon vagyok, addig azért csak változik nem? Van itthon bepanten, friss aloe vera level sebtapasz. Ilyenekre gondoltam csak érdekelne, hogy azért szebb e lesz hétfő délutanig. ( korrektor ilyesmi, mert addig nem kenném vele hogy tiszta legyen a felület.) Köszönöm előre is a válaszokat!

2022. nov. 1. 19:30
 1/1 Kései Sirató ***** válasza:
Esténként kend be egy kis Neogranormonnal, nagy mértékben gyorsítja a gyógyulást.
2022. nov. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!