Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Rá estem a könyökömre délután...

Rá estem a könyökömre délután deszkázás közben és nem tudom teljesen kinyujtani meg behajlitani mert akkor nagyon fáj. Van valami különös bajom?

Figyelt kérdés
Be van dagadva es csak háton tudok feküdni. Sétálás közben fognom kell vagy felig behajlítani mert ugy nem fáj. Az ujjaimat tudom mozgatni és szorítani is tudok, meg egy kicsit hajlítani. Lehet hogy hülye kérdés de el kell menjek orvoshoz vagy ha itthon borogatom, pihentetem az elég?(soha nem volt velem ilyen de egész jól tűröm amikor megtörtént csak röhögtem hogy milyen szerencsétlen vagyok xd)
2022. nov. 12. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, még ma menj be a traumatológiára.
2022. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Például eltörhetett, érdemes megnézetni.
2022. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
egy röntgen nem árt
2022. nov. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező?
2022. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: azóta kiderült hogy el van törve és már volt gipszben is előző hét hétfőn vették le de azóta nemtudom még teljesén kinyújtani mert fáj, nemtudom hogy ez normális-e.
2022. dec. 13. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!