Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Így mennyi idő amíg halláskáro...

Így mennyi idő amíg halláskárosodást kapok?

Figyelt kérdés
Lőtéren nem szoktam használni fülvédőt. Legutóbb 50 darab .22 LR lőszert használtam el, mellettem még egy páran lövöldöztek. Utána egész nap zúgott a fülem, és olyan volt mintha a víz alatt lettem volna, de másnapra elmúlt. Hogyan lehet észrevenni, ha károsodott a hallásom?

2022. nov. 19. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

" Hogyan lehet észrevenni, ha károsodott a hallásom?"

.Nyilván úgy, hogy rosszabbul hallasz, illetve megmarad a fülzúgás...


Most valakivel fogadtál, hogy kis süketül meg hamarabb?

2022. nov. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dehogy, csak még nem vettem fülvédőt, ami a lőtéren van az meg nem tűnik túl higénikusnak.
2022. nov. 19. 11:36
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Nekem régebben egy napig csengett a fülem egy-egy koncert után, de egyszer volt az Avalon Klubban (már rég megszűnt) egy brutál hangerejű koncert, na azután egy hétig csengett. Halláskárosodásom viszont nem lett, a mai napig jól hallok. Az igaz, hogy koncertre már elvétve megyek.

Egy-egy ilyen alkalomtól szerintem nem lesz halláskárosodásod, de az biztos, hogy érdemes védekezni. Egy cimborám pl. régebben koncertre is füldugót rakott be magának.

2022. nov. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!