Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A Bepanthen krém alkalmas...

A Bepanthen krém alkalmas nyálkahártyás felületek (pl. anusrózsa) gyógyítására is?

Figyelt kérdés

Az van rá írva, hogy: Külsőleg...nem tudom, hogy nevezett testrész minek számít ilyen szempontból. Ha berepedezett bőr (pl. kéz) kezelésére alkalmas....talán-talán 'itt' is.

Az egyik oldalon van egy kis zsírcsomó (olyasféle, ami szokott előfordulni bizonyos betegségek esetén a szemek alatt)...ez, ami nekem van (és, nem a szemem alatt) vékony, hosszúkás...kb. 5 mm hosszú és 1 mm széles....és kidörzsöli a másik oldalon az összefekvés helyét (pedig nem emelkedik ki nagyon a síkból...de mégis. A szemem alatt (és máshol se) nincsen, csak itt, és csak ez az 1


2022. nov. 22. 13:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Akkó kennyed, vaze!
2022. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

8-asnak. Vannak fibrómáim...egyéb helyeken...ez nem olyan...szinte alig emelkedik ki a környezetéből....fehér-féle...világossárga inkább

Nem olyan, amit LE lehet vágni, max. (KI)vágni. Fibrómát én is távolítottam már el magamról...talán sarlatánság, de egy cérnával elszorítottam...csúnya kékes vörös lett...de aztán egyszer csak keesett (valahol-valamikor elvesztettem). Ez tipikusan olyan zsír (felrakódás) féle...nem hús-szerű, nem bőrszerű

2022. nov. 22. 15:08
 13/19 A kérdező kommentje:
Kenyem, vaze!
2022. nov. 22. 15:09
 14/19 A kérdező kommentje:
Egyébként ezzel a kenéssel nem a kis valamit tervezem eltávolítani, csak egy kis időt nyerni a seb (valójában csak hámhiány...de kellemetlen a tisztálkodáskor (csíp..ég)...tehát a seb gyógyításával-kezelésével. Abban bíztam, hogy itt majd (esetleg) kapok ötletet arra, hogy merrefelé induljak a problémámmal ('fönek, vagy lenek')...
2022. nov. 22. 15:13
 15/19 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon elférne ott az a kis (szerintem) zsíranyagú valami...ha nem dörzsölné ki a rá felfekvő másik oldal azonos részét (tükrösen szimmetrikus terület)
2022. nov. 22. 15:23
 16/19 anonim ***** válasza:
Rajzot kaphatunk róla?
2022. nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Akár fotót is....
2022. nov. 22. 16:43
 18/19 A kérdező kommentje:

Vagyis leginkább fotót...

De, akár 'kozmetikázhatom' is a fotót (az érthetőség szempontjából nem lényeges részek kiradirozásával....)(pl.)

2022. nov. 22. 16:46
 19/19 A kérdező kommentje:
Úgy talán kevésbé 'vad', ha privátban küldöm (annak, aki kérdezte...vagy akit még érdekel ez az 'ügy')
2022. nov. 22. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!