Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nem múló orrvérzés miatt...

Nem múló orrvérzés miatt tamponálták az orromat.5 nap múlva veszik ki.Eléggé fájdalmas, lüktet, feszít, nyom,fáj tőle a fejem erőteljesen.Ez végig ilyen lesz vagy javulni fog? Illetve a kivétel mennyire kellemetlen?(mikor betették nagyon rossz volt)

Figyelt kérdés

2022. nov. 25. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Nekem nyáron orrműtét után volt 2 tampon az orromban. 24 óráig. A kivétel elég rossz volt, én szerintem egy pillanatra el is ájultam. Elsőre nem jöttek ki, amikor az orvos másodszorra is megrántotta, egy pillanatra elment a kép és a hang. A következő emlékem, hogy az előtte kezembe nyomott vesetálban ott a két megdagadt véres tampon, ömlik a vér az orromból, engem pedig az orvos támaszt, hogy le ne forduljak a székről. De ahogy kivették a tamponokat, megszűnt az összes feszítő fájdalom. Amint elállt a vérzés is, utána már nem fájt.
2022. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért veszik ki az orrodat?
2022. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1# köszönöm, hu, nem hangzik túl jól.

Annyival jobb a helyzetem, hogy nem fáj az orrom, nem volt műtét /törés, stb. Annyival kellemetlenebb, hogy nem 2,hanem 1 orrlyukban 5 db jódozott gézlap került.

Jajj már nagyon várom, hogy kivegyék.


És kedved 2# természetesen nem az orromat veszik ki, hanem a gézlapokat. :)

2022. nov. 25. 21:00
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
#1 vagyok. Az egyik orrlyukba volt a két tampon. Olyasmi mint a női csak orvosi. Első éjjel semmit se aludtam. Egyrészt feszült, másrészt nyomta a sebet. Amint kivette az orvos, minden fájdalmam és panaszom megszűnt.
2022. nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Akkor picit más technika. Ahh, az alvás... De jó is lenne. :D
2022. nov. 26. 00:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha valakinél majd/még felmerül a kérdés, akkor jelentem, a kivétel nekem pl abszolút fájdalommentes volt. Picit kellemetlen, de annál jobb volt megszabadulni tőle. :)
2022. nov. 29. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!