Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kéztöréssel elmehetek futni?

Kéztöréssel elmehetek futni?

Figyelt kérdés

Pár napja eltörtem a kezemet, de viszont egyáltalán nem fáj még semmi, viszont a futás nekem nagyon sokat segít a mindennapi élet stresszeinek, szorongásainak kezelésében és nekem ez nagyon kell hogy valahogy fel tudjam dolgozni. Mennyire büdösödik be a gipsz, kezem tőle?



17/F



2022. nov. 26. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Nem! Ahhoz, hogy normálisan összeforrjon pihentetni kell. Ne a büdösödéstől tarts, hanem, hogy hosszabban gyógyul.
2022. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Hogy ha tudsz gipszben futni, persze elmehetsz. Hát arra azért számíts, hogy a kezed beleizzad a gipszbe, az be tud ám büdösödni, főleg ha be is szórták jóddal (gondolom bejódozták).


De egyébként anno én fürdéskor nem is húztam rá nejlon, hogy azért menjen oda is pici víz, mert nekem is óltári büdös volt. Annyit csináltam utána, hogy hajszárítóval megszárítottam:D

2022. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
A pár napja elhunyt Mészöly Kálmán,még törött vállal is focizott válogatott futbal meccsen .
2022. nov. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Futás helyett egy sétát javasolnék, az is segít valamennyit, és azzal nem ártasz a karodnak, sőt. Mert amúgy a felpezsdülő vérkeringés minden sérülés gyógyulását segíti.
2022. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kiskamaszként törtem el, persze, hogy futkároztam a barátokkal. 2-3 napon keresztül nem, aztán mentem, csak vigyázva.
2022. nov. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is kamaszként rohangáltam így, próbáltam azért persze vigyázni. Tök mind1 kérdező hogy mit csinálsz büdös lesz ígyis úgyis, ha láb ha kéz, nekem volt mindkettő.
2022. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!