Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogyan rejthetem el a karomon...

Hogyan rejthetem el a karomon lévő vágásokat?

Figyelt kérdés

aki csak sértegetni akar, hogy "jajj, feltűnőségi viszketegség" az spóroljon meg mindkettőnknek annyi időt, hogy inkább nem írja le

tehát

holnap suli, és tesi, ahol rövid ujjú tesipólót kell hordani

csak az egyik kezemen vannak, de fogalmam sincs hogyan rejthetném el

alapozó, korrektor nem működik, tesire minden kiegészítőt le kell venni, és meleg van a teremben, úgyhogy pulcsiban sd lehetek

igazából a barátnőim előtt szeretném titkolni, mert ők tudják hogy volt ezzel problémám a múltban, és nem akarom hogy tudják visszaestem, úgyhogy a fásli se jó megoldás, mert egyből lejönne nekik


2022. nov. 27. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
sehogy, szerencsére le fogsz bukni
2022. nov. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

Játssz be egy menstruációs görcsöt, és akkor nem kell tornáznod, sem vetkőznöd, vagy csak lógj meg az óráról (nyugi, senki sem szent életű, én is lógtam már meg pl rajzról).


A vagdosással állj le, mert egy idő után ottmarad a nyoma, és kb csak egy szép tetoválás fogja valamennyire elfedni.

2022. nov. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
72%
Pedig a legjobb megoldás az, ha bekötöd a karod. Mondhatod, hogy ínhüvely gyulladás. Vagy ne öltözz át, mondd, hogy fáj a hasad/fejed/bármi. De sürgősen keress fel egy pszichológust, mert a vagdosás már tényleg komoly gond. Ha magadtól nem tudsz “meggyógyulni” (bocs, jobb szó nem jut eszembe), akkor szakemberre lesz szükséged.
2022. nov. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Én is vagdostam magam, már 1000x megbántam, nyoma maradt... Tekerd be a karod gézzel és soha többet ne csinálj ilyet! Fájdalmat okozol vele mindenkinek, aki egy kicsit is törődik veled.
2022. nov. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy nem rejtheted el, és ne is akard elrejteni! Különösen nem a szüleid előtt! Szólj, hogy vigyenek pszichológushoz! Bajban vagy, és muszáj, hogy engedd, hogy segítsenek! Ne vágd el a hazugsággal még a barátságotokat is!
2022. nov. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm az ötleteket

és akik pedig azt mondják jobb ha lebukok, meg hogy hagyjam abba :

már régebben abbahagytam, elmentem pszihológushoz, ez most több hónapos tisztaság után volt, és csak egyszeri eset, és nem akarom hogy a körülöttem élők aggódjanak emiatt

2022. nov. 28. 06:24
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem egyszeri eset volt! 100%!
2022. nov. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
91%
Hosszú újju póló. De inkább folytasd a kezelést.
2022. nov. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!