Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy rejthetem el az elérhetős...

Kisgöncöl kérdése:

Hogy rejthetem el az elérhetőségemet facebookon-messengeren?

Figyelt kérdés

Ugyanis mind a két helyen kikapcsoltam az elérhető állapotot, de mégis elérhetőnek mutat.

Nem értem, hogy akkor miért van ilyen funkció...

Segítsetek légyszi, hogy mit tudnék csinálni ezzel.

Köszönöm!



2021. jún. 22. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sajnos sehogy, nálam is ez a helyzet. Valószínüleg probléma van a messenger ezen funkciójával.
2021. jún. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Most arra a kicsi zöld pöttyre gondolsz?
2021. jún. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, hogy ne látszódjak elérhetőnek. És ne lássák azt se, hogy 1 perce voltam fent utoljára pl.
2021. jún. 30. 17:29
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha kikapcsolod, akkor pedig működnie kellene.
2021. jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha telón használod akkor vagy frissítsd az alkalmazást, hátha az megoldja vagy keress erre egy appot. Szerintem kell legyen. Ha pedig gépen használod akkor töltsd le az Unseen for Facebook bővítményt, azt hiszem ez a neve.
2021. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Egyébként meg minek kikapcsolni az elérhető állapotot? Teljesen fölösleges. Most elérhetőnek jelez az ismerőseidnek mi baj lehet abból? Senki nem fog rád írkálni, ha nincs feléd mondani valója.
2021. júl. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


És azért akarom elrejteni, mert amikir munkában vagyok, ne lássa a főnök, mert szólt érte. Csak az a helyzet, hogy kell használnom telefonon a netet és akkor eleve a messengernél is elérhetőt mutat.

2021. júl. 1. 10:42
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja, és ha van ilyen funkció, akkor ekkora probléma, ha valaki használja is? :)
2021. júl. 1. 10:43
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy off -nak minősül, de úgy érzem le kell írnom a véleményem a témával kapcsolatban:

Amikor még használtam a facebook -ot (és az oldal/app/platform messenger részét is), akkor még olyan esetekben is volt, hogy elérhetőnek jelzett, amikor semmilyen eszközön nem voltam elérhető, sőt a mobilomon is ki volt kapcsolva a wifi és mobilnet is. Volt, hogy még szóvá is tette néhány ismerősöm a facebook -on, hogy rámírt hajnalban, de nem írtam vissza. Hiába magyaráztam, hogy aludtam, net sem volt bekapcsolva...


Csak arra akarok ezzel kijukadni, hogy ez az "Elérhető állapot" jelzés sohasem volt a facebook -on megbízható, de néhány egyéb üzenetküldő is hasonló cipőben jár(t)...

2021. júl. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ugyanígy jártam már számtalanszor én is, hogy írtak éjjel ismerősök, mert elérhetőnek jelzett, mikor biztosan nem voltam az és mondták, hogy hogyhogy ilyem sokáig fent voltam. Aztán én is aludtam.
2021. júl. 2. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!