Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Guggolásnál térdfájdalom?

Guggolásnál térdfájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Újabban azt tapasztalom(na jó igazából már nagyon régóta) hogy guggolástkor(mikor leguggolok és feljövök), és guggolásban maradáskor(mikor pl tesin sokat guggolok) akkor fájdalmat érzek a térdembem, nos ez nem túl erős, de azért elég kellemetlen, néha futásnál is fáj.

Elég fiatal vagyok(suliba járok), szóval ilyen porckopás meg ilyeneket nem mondanék.

Esetleg aki járt hasonló cipőben, mi lehet a probléma?

A válaszokat előre is nagyon köszönöm! :)) Szép estét.



2022. nov. 30. 20:14
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia

Én kézilabdázok és nem tudom mikor de valahogy a térdemben lévő meniszkusz elszakadt. Ugyan így fájt mint neked aztán utána ráestem ezért elmentem Mrre (bocs ha rosszul irom)

És ott derült ki. (én is még sulis vagyok). Most fog kiderülni hogy a térdemet műteni fogják e vagy sem.Szerintem menj el te is Mr re ártani nem árt max kiderül van e valami nagyobb bajod-e. Sztem ha sportkrémet használsz akkor az is jó lehet de mindenképp menj el semmibe nem kerül.

2022. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát rendben. Köszönöm a választ! :)
2022. dec. 1. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!