Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tavaszal volt mütétem elején...

Tavaszal volt mütétem elején fájt kicsit majd megszünt, elég nagy vágás volt, mostanába néha picit fáj,mi lehet a baj? vagy a hideg miatt?

Figyelt kérdés
csak fura hogy mutet utan kb 1 honap utan mar egyaltalan nem fajt mostanaba meg ujra fajdogal neha

2022. dec. 7. 06:43
 1/8 A kérdező kommentje:
nagyon zavaro meg nem tudom normális e vagy van e aggodalomra okom
2022. dec. 7. 06:44
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk így milyen fajta fájdalom ez, a heg körül látszik-e valamilyen elváltozás, van-e váladékozás, így ezt nem igazán lehet megmondani normális-e. Egy műtét után még sokáig lehet időjárási érzékenység, ez biztos, főleg ha ízületi.
2022. dec. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sérv mütét,nem laporoszkopos,sajna rendes vágásos
2022. dec. 7. 06:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy még lehet érzékeny, fájhat is, ahogy ugye bátrabban mozog az ember, más mozdulatokat csinál, mint amikor még óvatos, vagy óvja az adott testrészt.
2022. dec. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát tavaszal mutottek ovatosan jartam mozogtam 1 honap alatt szinte elmult a fajdalom,majd mar nem is ereztem,a seb mar nem is anyira latszik, utana mar nem is fajt,majd most jo par honapra ra most olyqn szeptember oktoner ota elkezd neha fajni,nem olyan erosen ,csak kicsit csak neha,n tom hogy idojaras miatt vagy mi miatt
2022. dec. 7. 08:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogyha panaszod van és úgy érzed ezt nem tudod mivel magyarázni, akkor orvossal kellene ezt megbeszélni, aztán lehet azt mondja semmi gond.
2022. dec. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert nyugdijas szomszédok azt mondták nekik is fájt időjárásra sok éven át a vágások helyenel
2022. dec. 7. 10:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez is lehetséges.
2022. dec. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!