Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Forduljak az SBO-ra vagy...

Forduljak az SBO-ra vagy elzavarnak ezzel?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon meg vagyok ijedve. Tegnap elestem biciklizés közben és a kezemen felszakadt a bőr. Mivel nem volt nálam semmi így csak a nap végén, munka után tudtam volna lekezelni viszont mivel már nem vérzett így nem foglalkoztam vele.


Ma reggelre azonban arra keltem, hogy a sérülés helye nagyon fájdalmas ami fokozódott, már fájdalomcsillapítót kellett bevennem és azt éreztem, hogy egyre feszesebb és mostanra ilyen kékes feketére színeződött az egész és estére teljesen bedurrant. Amikor megnyomom akkor ilyen furcsa sercegős hangot hallok vagy nem is tudom mihez lehetne hasonlítani.


A lényeg, hogy nagyon meg vagyok ijedve ezért gondoltam lehet nem ártana elmenni SBO-ra. Neten hiába keresgéltem semmit nem találtam. Szerintetek ezzel el lehet már menni SBO-ra? Azért kerdezem mert láttam múltkor, hogy lehurrogtak itt valakit, hogy SBO-ra csak a sürgős esetek valók.



2023. jan. 17. 01:35
 1/10 japierdole98 ***** válasza:
100%
hát ha már a kék szín is jelen van a bőrödön én lehet bemennék akár a sürgősségire is, de mindenképp menj dokihoz vele
2023. jan. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezzel k**a gyorsan, tesó, lehet vérmérgezés is.
2023. jan. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi volt?
2023. jan. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Apám, ha dobnál róla egy fotót, sokkal egyszerűbb lenne véleményezni. Gondolom, azóta voltál orvosnál, aki adott egy rutintetanuszt, és azt mondta, zúzódás.

Nagy perec volt? Hogy estél el?

2023. jan. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Bocsi de még a kérdés kiíràsának hajnalán elmentem az SBO-ra.


Meg kellett műteni és még bent vagyok mert antibiotikus kezelést kell kapnom.

Sercegő üszkösödésem volt.

2023. jan. 18. 11:30
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 kb 40km/h sebességgel belehajtottam egy óriási lyukba.
2023. jan. 18. 11:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Baszki, jó, hogy bementél, mert ebből óriási gáz lett volna. Pont írta itt pár napja valaki, hogy a tetanuszoltást 10 évente minden felnőttnek be kéne adatnia, mert a gyerekkorban kötelező nem tart örökké. Jobbulást, kérdező!
2023. jan. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hű, ez durva, rohadt jó, hogy bementél. Ez nagy perec lehetett, jobbulást!
2023. jan. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, mondták is, hogy ha ezzel ha tovább várok lehet túl sem élem.


Köszönöm

2023. jan. 18. 13:44
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
... meg hát az is nagyon jó, hogy kiírtad a kérdést, sokan tanulhatunk belőle.
2023. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!