Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lassan 4 napja beütöttwm a...

Lassan 4 napja beütöttwm a fejem, vérzett akkor nem àjultam el s nem is hánytam. Érzem hogy fáj èg. Ha 4. napra megyek be hogy RTG -felvételt szeretnék. Félek a fejsérülés beütés után nem -e lett vérrög belül a fejembe. Elzavarnak?

Figyelt kérdés
2019. jún. 5. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne írd elő, hogy röntgen legyen-e vagy mi, hanem bízd rájuk. Ha panaszod van, nem küldenek el, csak ha megvizsgáltak, és úgy gondolják, hogy rendben vagy. Ha van bármi gond a vizsgálatok alapján, akkor megkapod az ellátást. Menjél nyugodtan, nem baj, hogy eltelt pár nap. A fejsérülés egyébként sem játék eleve.
2019. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell 4 napot mondani,elég 2-t!
2019. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség! Semmi értelme dokihoz menni, ha hazudni akarsz neki, kérdező. Egyáltalán nem ciki, hogy négy nap eltelt. Miért mentél volna dokihoz, amíg nem volt semmi gond? Most van, most mész. Ennyi.
2019. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Azért fejen egy vérzö sérülés elég ahhoz hogy az emberek 90%-ka még aznap dokihoz menjen
2019. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak annyit a hozzàszólásokhoz! Én nem akarok elő irni senkinek semmit ! Igen majd az orvos ott eldönti,hogy mit csinàl.Csak voltam vele a háziorvosomnál s adott beutalot s mondta hogy nem árt egy RTG mert egy fejbeütés sèrülés nem játék! Jobb megnyugtatásként egy vizsgálat.Mert a fej érzèkeny s az agy állomány hamar sèrül. Ha időben nem megyünk akkor később már nem lehet segiteni!😥
2019. jún. 6. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!