Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Részleges Achilles szakadás?

Részleges Achilles szakadás?

Figyelt kérdés
Tavaly májusban az egyik futásom utan arra lettem figyelmes hogy ejszaka amikor kimentem mosdóba ugy be volt merevedve az achillesem hogy alig tudtam menni. Masnap pihentette, de 3. Nap megint futottam, mondván hogy majd elmúlik. Nem nagyon javult de sajnos terheltem meg vagy ket hetig, amikor jobban kezdett fajni, ekkor abba hagytam 2-3 hétre a futást. Maga a serules szinte csak futas kozbe fajt akkor is meg most is. Azota a sportot nyilvan nem hagytam abba, de a futást minimalizaltam, viszont a serules nem nagyon akar javulni, futni ugyanúgy nem tudok. Voltam orvosnal, azt mondta gyulladás, kaptam 2 het alatt 2 szteroid szurit, de a 2 utan egy hetig meg szinte jobban fajt. Attól felek hogy nem gyulladás hanem esetleg szakadás. Masnak van ilyen tapasztalata?
2023. jan. 29. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem amikor szakadt, futás és mozgás nélkül, tehát nem sportoltam, akkor a következő volt: Lábra nem bírtam kb azonnal állni, bedagadt és kb ordítottam volna úgy fájt. Végül be is kellett gipszelni.
2023. jan. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!