Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A fejreesés mekkora probléma?

A fejreesés mekkora probléma?

Figyelt kérdés

Körülbelül 13-14 éves koromban játszottam a barátaimmal, és eljutottunk odáig, hogy a szüleim ágyáról bukfenceztünk le. Az ágy 40-50 cm magas volt, és nekem sikerült úgy odatennem a fejem az ágy végéhez, hogy amikor meglöktem a lábammal a testemet, akkor mindenféle tompítás nélkül a fejemre estem, és mai napig emlékszek, hogy hatalmasat reccsent a nyakam és jobbra kifordult. Egy ideig nagyon szédültem, majd rendbe jöttem és nem fájt, semmi.


Most 26 éves vagyok, és apróbb mentális problémákon kívül nincs gondom, viszont többször megkaptam, hogy a családomból kilógok gondolkodás és ész és egyéb szempontokból is.

Okozhatott valamit ez a fejreesés?



2023. febr. 14. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
56%
Ha azt gondolod, hogy bajod lenne egy több mint 10 évvel ezelőtti esésből akkor nagy a probléma.
2023. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!