Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Autóbaleset válthat ki szívrit...

Autóbaleset válthat ki szívritmuszavar érzést ha nincs fizikai probléma?

Figyelt kérdés

Autóbalesetem volt 3 hete. Elájultam, kórházba kerültem. 2 napig voltam bent, mindent kivizsgáltak és hazaküldtek. Állítólag nem is ütöttem meg magam, hanem a sokktól ájultam el, karcolásom se lett. Sehol nem találtak fizikai károsodást. Amióta kijöttem a kórházból, úgy érzem meg fogok halni és leáll a szívem. Az ágyban fekve este, illetve nyugalmi helyzetben hallom a szívdobogásomat a mellkasomban. Egyenletes, 70-es pulzus, de én hallom. Régen azt se tudtam hogy van szívdobogásom, sose hallottam. Ha dolgozom, valamit csinálok, nem hallom. Aludni sem tudok már, úgy vélem, hogy zavar van a szívemmel, nem jól vizsgáltak meg és le fog állni.

Mennyi esélye van annak, hogy ez csak idegi alapú dolog lesz? Mindenki ezzel jön, a háziorvosom is.


2023. jan. 18. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én drogfüggő vagyok (intravénás stimuláns használat). Olyan erős 10 éve van baj a szívemmel és van hogy 180-al kezd el verni, vagy össze-vissza, konkrétan van amikor alig kapok levegőt, vagy el kell feküdnöm mert elájulok vagy mittudomén. (Nem nagyon félek a haláltól, mert akkor megszűnnek a problémák, én az élettől jobban félek.) A lényeg hogy az elején sokszor vártam hogy majd mikor halok bele (mikor jött egy újabb roham) de aztán mára már fel se veszem.

Nem ilyen könnyű belehalni, és szerintem te csak képzelődsz. Ha komoly baj lenne az súlyosabb lenne. Ez így szinte biztos hogy nagyrészt idegi alapú, de ha ennyire parázol menj el dokihoz...

2023. jan. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármiféle trauma, sokk kiválthat szívritmus zavart.
2023. febr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiválthatja igen,mert egy komoly traumán estél át,és az agyad emlékszik a stresszre.
2023. ápr. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!