Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Menjek el a dokihoz a kezemmel?

Menjek el a dokihoz a kezemmel?

Figyelt kérdés

Pár napja gitározás közben és után elkezdett fájni a csuklóm és a hüvelykujjam körüli rész. Eléggé fájt, de nem aggódtam eleinte, mivel évek óta gitározom és volt már hasonló tünetem , ami elmúlt pár óra után. Régebben is megesett, hogy fájt és gyenge volt a kezem , de mindig elmúlt, majd visszajött.

Folyamatosan jelen lévő,tompa fájdalom, ami rosszabb lesz mozgatáskor vagy ha valamit megfogok. Néha kicsit bizsereg vagy inkább "ég"

Tudom, hogy a doki tudja megmondani, mi a baj. Én csak kíváncsi vagyok mások tapasztalataira , illetve nem akarok feleslegesen orvoshoz menni.


2023. febr. 19. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Javasolt elmenni.
2023. febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Inhüvelygyulladásod van, reumatológiára menj el
2023. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ez valami izületi probléma lesz. Próbálj venni izületre egy jó gyógykrémet a Gyógyszertárban és avval masszirozzad a kezedet. Ha nem segit, akkor jelentkezzél be egy szakorvoshoz vizsgálatra.
2023. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Melyik kezed? A pengetős vagy ami a fogólapon van? Nekem az a baj, hogy a fogólapon néha a hüvelykujjammal erősen támasztok és a sok szorítás miatt van ilyen, de az nálam elmúlik 1 nap alatt vagy max 2. Sok mozgatástól meg lehet erőltetni és sajnos ínhüvelygyulladás kialakulhat.
2023. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

igen, a fogólapossal van a gond.


Vettem a gyógyszertárban valamilyen krémet és azzal kenegetem.(nem jut eszembe a neve, de a gyógyszertáros ajánlotta) Szereztem egy csuklószorítót is.

Ha nem lesz jobb hétvégéig elmegyek az orvoshoz.

Köszi a válaszokat!

2023. febr. 21. 14:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megerőltetés miatt ínhüvelygyulladásod lett. Előfordul, pihentesd, kenegesd. Ha mindenképpen megakarod mutatni dokinak, ne hétvégén menj. Vagy péntek vagy hétfő munkaidőben. Ez semmiképpen nem tartozik ügyeleti időre.
2023. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hétköznap mentem volna.

:)

2023. febr. 22. 17:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi lett neked?

Nekem inhuvelygyulladas és gipszbe akarják tenni.

febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem ördögtől való a gipszelés és nem tulelhetetlen! Mindenki megremul tőle..

Pár hétre begipszelik, pihenteted így, első 1-2 hétben felkötöd és meggyógyul.

Nekem mindkét kezemet tették már gipszbe gyulladás miatt, külön külön persze.

Nem jó gipszben persze de kibirhato.

febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Arra készülj hogy 4 ujj gipszben lesz.

Táppénz amíg fent a gipsz.

febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!