Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valószínü eltört a kezem, mit...

Anna95 kérdése:

Valószínü eltört a kezem, mit tegyek vagy mit ne?

Figyelt kérdés

Tehát ami eléggé hülye voltam és idegességemben teljes erömböl belevertem ököllel a beton oszlopba. Ez tortent vasarnap este.

Most eleggé felek, tobbet nem leszek ilyen hulye ezt most egy eletre megtanultam. Viszont kicsit aggodok mert pont az a kezem serult le amivel dolgozok stb.a domináns kezem.


Az egesz faj, nem birom behajlitani mert faj, be van lilulva, az alakja se normalis deformalt kicsit, most se birok irni rendesen mert nem jo... nem birom behajlitani se nagyon kiegyenesiteni se mert olyam furcsa erzes es faj is kicsit. Be is dagadt igy a nap vegere az egesz kezem, es lila foltos ott ahol a legjobban utodhetett. Az ujjaimon a butykok, es a kezfejem butykei.


Nem igazan mennek orvoshoz vagy ha muszaj lenne menni akkor se szeretnem ha giszelnek... de nem tudom mi legyen. Elmenjek e orvossal megnezetni vagy már mindegy? En most borogatom ès be is fàsliztam, probalom pihentetni is stb.


Koszonom a valaszokat



2023. márc. 7. 00:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Nezzetek el a helyes irasi hibakat, legyszi nehez igy irni most
2023. márc. 7. 00:18
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj orvoshoz. Nem hiszem el, hogy ezt egy felnott embernek magyarazni kell.


Ha nem mesz es rosszul gyogyul, egy eletre fajdalmaid lesznek es talan nem is fogod tudni hasznalni normalisan.

Ha neked ez kell, hat akkor hajra.

2023. márc. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos a törés, lehet zúzódás, vagy repedés is. Olyankor is felduzzad, torzul a kéz, hogy a sérülést védje a szervezet.

Amit eddig csináltál az jó, de nem ártana rá egy RTG, meg egy sebész, aki ránéz. Nem biztos, hogy gipszelik, majd ott a szakrendelőben eldöntik, szükség van-e erre.

2023. márc. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem értem, hogy miért járnál jobban azzal, hogy nem mész el orvoshoz? Azért ilyen fájdalmakkal élni hetekig, hónapokig nem igazán jó dolog és így sem fogsz tudni vele rendesen dolgozni és amúgy lehet el sincsen törve.
2023. márc. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!