Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kulboka toresnel mennyi idő a...

Kulboka toresnel mennyi idő a fekvogipsz és utána a jarogipsz nem volt műtét?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 8. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyéni. Ha nem volt mutve, valoszinuleg nem mozdult el a csont, nem tort le belole darab. Majd az orvos elmondja ugyis rontgen utan, van akinek konnyebben forr ossze (fiataloknal, gyerekeknel), van akinek tobb ido kell. Az enyemet mutottek, 2 het fekvo, 4 het jaro (konnyitett gipsz, amit szinten nem terhelhettem), es a gipsz levetel utan sem teljesen meg 3 hetig + gyogytorna. Szamolj ra nyugodtan 2-2,5 honapot, mire normalisan hasznalhatod.
2023. ápr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne!
2023. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is külboka-törésem van. 1 hét fekvő- 5 hét járógipsz után 12 nappal sem tudom igazán terhelni a bokám. Napközben, hogyha elmegyek pl gyalog a boltig és vissza (kb. 1,5 km), mire hazaérek úgy fáj, hogy na. Megpróbálom minél tovább terhelni, de sajnos minden estére tojáslabdányira dagad.
2023. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tojáslabda = teniszlabda


Hogy haladsz a gyógyulással?

2023. jún. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!