Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Térdfájdalom biciklizés...

Térdfájdalom biciklizés közben. Tippek?

Figyelt kérdés
Elkezdtem az új munkahelyem. Biciklis futár vagyok és szoltak, hogy nagyon sokat tudok vele keresni, ami igaz is, csakhát én nem bírom. Pontosabban a jobb lábam, mivel Augusztusban volt egy balesetem és kifordult a térdem. Magamnak kellett vissza raknom, majd az ortopédián azt mondták, hogy semmi baja. Azóta is csak a gondom van vele, mert megerőltetésnél fáj. Itt az a gond, hogy a munkahelyemen hatalmas adót kell fizessek és nem tudok annyit csinálni, mert egy idő után (4 óra kb) elkezd fájni a jobb térdem belsőbbik fele. Persze Elektromos biciklivel csinálom, ami sokat segít, de azt is bérelem mástól és így sok pénzt kellene csinálnom. Valakinek valami tippje van? nem akarok munkahelyet váltani, mert szeretem/szeretném ezt csinálni. Valakinek van ötlete? 20/F

#bicikli #munkahely #Térdfájdalom. #Térdkimenés
2023. ápr. 14. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Elektromos bicikli.
2023. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megsérült valami kötőszöveti szalag a térdedben, akkor az már soha nem lesz az igazi. Térj át benzines robogóra.
2023. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz csinálnak neked röntgen felvételt ott meg tudják mondani sérült e a porc + ultrahang aldtt megmondják milyen állapotban vannak a szalagok. El kell menni orvoshoz...
2023. ápr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!