Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Autó baleset után sokkos állapot?

Autó baleset után sokkos állapot?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha úgy érzem a tegnapi autóbalesetünk óta sokkos állapotban vagyok? Nem lett semmi bajunk igazából mi voltunk a vétlenek a kamionnal szemben.

2023. ápr. 20. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, majd elmúlik. Teljesen normális, nyilván nagyon megijedtél.

Én egyszer fiatalon kirepültem a kocsiból, de csodával határos módon nekem se lett semmi bajom. Eléggé odavoltam utána egy pár napig vagy hétig, de elmúlt.

2023. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tavalyi balesetünk után én is így voltam, utána meg hetekig voltak emlékbetöréseim azokról a pillanatokról. Nálunk sem sérült meg senki, csak az autó eléggé, de a hibás én voltam. Mostanra már jól vagyok, a vezetéstől még kicsit félek, azóta inkább busszal ingázom a 2×35 km-t, csak kirándulni, bevásárolni megyünk autóval. 27F
2023. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget akkor megpróbálok megnyugodni
2023. ápr. 20. 12:15
 4/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Nem kell siettetni semmit, és elnyomni sem kell. Nyugodtan beszélj róla sokat, akár ide is leírhatod részletesen, hogy mi történt, az is segít. Szerencsére nem történt tragédia, az ilyen ijedelmeket viszonylag rövid idő alatt ki lehet heverni. Adj neki időt, de szerintem max.1 hónap múlva ez is már csak egy sztori lesz, amit mesélni lehet.

2023. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából vásárolni mentünk, és soroltunk volna le jobbra, majd a másodszorra is ránk húzta a kormányt a kamionos, először nem sikerült mert idejében tudtuk kezelni a helyzetet viszont a másodiknál nem és a kereke végig súrolta a sofőr oldalt. A tükör is lejött. Sose volt ilyenben részem és nagyon megijedtem.
2023. ápr. 20. 13:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Holnap ráadásul állás interjúm lesz, fogalmam sincs hogy tudok egy álcát felvenni hogy ne tűnjön majd ki szánalmas helyzetnek, mintha csak sajnáltatnám magam mert nem vagyok olyan de tudom magamról hogy ilyen esetben pedig eléggé ki tűnik az arcomon ha probléma van. :(
2023. ápr. 20. 13:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem volt utána orvosi kivizsgálásod, akkor még előfordulhat, hogy agyrázkódásod is van.
2023. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!