Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet lenyeltem egy üvegszilán...

Lehet lenyeltem egy üvegszilánkot lehet bajom?

Figyelt kérdés

Eltörtem egy üvegtálat és félek, hogy a meglepetéstől véletlenül szájon át felszívtam egy üvegszilánkot. Valószínű nem nagy darabot. Érzek a torkomban egy kis "gombócot", hogy összeszorul de nem fáj élesen vagy ilyesmi.

Kell tartanom attól hogy bajom lesz, vagy ilyen apró darab nem kéne nagy gondot okozzon?



2023. ápr. 28. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Majd kiderül a dolog, ha 1-2 napon belül véreset fogsz hányni és/vagy feketét kakilni.


Ha ezek a jelenségek elmaradnak, akkor nem nyelhettél homokszemcsénél nagyobb méretű üvegszilánkot - ami probléma nélkül elhagyja a testedet.

2023. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!