Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen az élet kerekesszékkel?

Milyen az élet kerekesszékkel?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok érintett, de nagyon tisztelem azokat, akik nap mint nap így élik az életüket. Ha te az vagy és szívesen beszélsz erről, itt van néhány kérdés, amire érdekelne a válasz!


- Mióta vagy kerekesszékes?

- Mi miatt lettél az?

- Családod hogy fogadta?

- Volt már olyan, hogy elakartál menni valahova, de a szék miatt meggondoltad magad?

- Hogy viseled, ha valaki sokáig néz?

- Történt veled olyan, hogy valahova elmentél és kiderült nem akadálymentesített?

- Egyedül szoktál menni bárhova?

- Hogy viszonyul a környezeted hozzád?

- Mennyire hamar fogadtad el, hogy így kell tovább élned?


Ha esetleg mem szeretnél válaszolni ezekre, csak magadtól írnál pár dolgot, azt is szívesen fogadom! :)



2023. máj. 14. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Már megint kezded? Szerintem a múltkor kaptál hideget, meleget.
2023. máj. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es!

Valószínűleg valaki írhatott ki egy ilyen kérdést, de az nem én voltam! Nem kell egyből a rosszra gondolni, én szimplán kíváncsi vagyok. Meg tanulmányaim ilyen irányba folytatom, így meg pláne érdeklődési körömben van!

2023. máj. 14. 23:28
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Jó lenne, ha befejeznéd. Ne kotorásszál már mások nyomorában
2023. máj. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért gondolod, hogy mindenki rosszul éli ezt meg. Én egy lányt ismerek, de nem közeli szinten, aki teljesen kiegyensúlyozott és ugyanúgy eljár a barátaival sok helyre. Amint meg írtam, nem kell egy kalap alá venni mindenkit, aki rossz szándék alapján kérdez ilyeneket. Szép estét!
2023. máj. 14. 23:55
 5/5 anonim válasza:
75%
30/F vagyok 10 ève èlek kerekesszèkben. Munkahelyi baleset következtèben bènultam le sok helyen eltőrtek akkor a làbaim ès a medencèm a gerincen is sèrült de nem tört el. Funkcíóim mint a hugyhólyag ès szèklet èrzèke megmaradtak szinte tökèletesen. Csalàdom segítőkèsz volt màra van egy földszinti kis lakàsom. Baràtnőim is voltak jelenleg nincs nem egyszerű így csajozni. Igyekeznèk aktív èletet èlni de az akadàlymentesítès nem a legjobb kishazànkban. Bosszantó pèldàul, hogy egy ètterembe ha be is tudok gurulni sokszor nincs akadàlymentes mosdó kiszàllnom a szèkből maceràs ès fàjdalmas kicsit. Így ilyenkor pèldàul kènytelen vagyok vizelet kondomot viselni gyüjtőzsàkkal, Egyedül jàrok dolgozni diszpècseri munkàt vègzek kis kerülő útvonalon be is jutok. Nehezen dolgozza fel az ember, hogy így kell èlnie a bàmulàs màr nem èrdekel èn így tudok helyet vàltoztatni. Sokszor azonban szívesen maradok otthon. Mechanikus szèket hasznàlok, hogy legyen nèmi karizmom meg ne hízzak el! Segítsèget bàtran kèrek ha valahol lèpcső van vagy szegèly ügyeimet muszàj elintèznem. Környeztem szerint viszonylag könnyen feldolgoztam a helyzetet.
2023. jún. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!