Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szégyenkeznie kellene egy...

Szégyenkeznie kellene egy felnőttnek ha ordított az injekció alatt amikor összevarrták a kezét?

Figyelt kérdés
2023. máj. 31. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért az injekció nem fáj annyira, hogy ne uralkodjon az ember magán. Ha nagyon fáj, én még akkor is csak összeszorítom szemem szám, és kicsordul egy kis könnyem. De óbégatni nem kéne.
2023. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Nem! Nem az óvodában vagyunk hogy a gyerekek kiröhögik Pistikét mert fél a szuritól.


Sok emberrel megesik...

2023. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ordított, amikor kapta az injekciót vagy akkor, amikor összevarrták a kezét? Nem hiszem, hogy szégyenkezni kellene, mindenkinek már a fájdalomküszöbe. Nekem azt tanították otthon, hogy orvosnál hiába ordibálok, úgysem lesz jobb, ezért szépen, csendben tűröm, amit éppen csinálnak. Az orvos munkáját is megkönnyíted vele.
2023. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem, a sérülés miatti trauma is okozhatta, hogy az idegrendszer gátló funkciói nem működtek megfelelően. Orvosnak ezt kezelnie kellene tudni, és nem azzal, hogy megszégyeníti a beteget.
2023. máj. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Akkor is csendre intik az embert, amikor szül, pedig állítólag annál jobban semmi sem fáj. Egy felszisszenés belefér, azt hiszem.
2023. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Szégyelje magát ha felnőtt létére egy szúrástól orditott.
2023. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a bokámból húzták ki az orvosi acélokat. Még csavar is volt benne. Helyi érzéstelenítést kértem, így utána rögtön haza is mehettem. Nos a csontot nem tudják helyiben érzésteleníteni. 45 perces műtét volt, de nem óbégattam. Rohadtúl fájt, de csak felszisszentem időnként és amúgy 18 voltam... Injekció? Varrás? vicc kategória....
2023. jún. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 thomasz74 válasza:
Igen!
2023. jún. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 KriszATüzes ***** válasza:
nekem gyömértöméskor, mivel nem hitt nekem a doki, hogy a gyökérrel van a gond, mert rosszul pucolta ki azelőtt, érzéstelenítés nélkül fúrta ki a fogam s tolta be a gyökerit a kis szerszàmot, akkor is csak egy könny csordult ki a szememből. Szóval idk, döntsd el (18 voltam akkor most 19)
2023. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!