Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Törés lehet ? Többi lent

Törés lehet ? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok mielőtt valaki mondaná már úton vagyok az ügyeletre. Sose volt még el törve semmim ezért kérdezek. Be vásárolni voltam a biciklim kosarába tettem a csomagot, mikor haza értem és vettem ki , (baromi nehéz volt ) le rántott a csomag a balkezem . Azóta dagad a kéz fejem , az alkarom és nem tudom a tenyerem felfelé fordítani csak egy bizonyos pontig , aztán nagyon fáj és nem megy tovább. Mostmár zsibbadnak az ujjaim is . Törés lehet szerintetek ? Köszönöm ha normálisan valaszoltok tudom senkise orvos csak hogy aki esetleg jartasabb ebben..

2023. jún. 5. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ütötted be, valószínű csak rándulás.
2023. jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rándulás
2023. jún. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ütöttem be. Zsibbad most az egész karom az ujjaim . Várok mit mondanak
2023. jún. 5. 19:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem törés ebben biztos lehetsz inkább rándulás vagy húzódás lesz.
2023. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet ficam is, de orvos fogja tudni megmondani csak, ezt így nem lehet fórumon kitalálni, ehhez vizsgálat kell.
2023. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mint írtam, úton voltam az orvoshoz, csak feltettem egy kérdést mert nem volt még velem ilyen, és hozzá tettem hogy, tudom hogy senki se orvos itt
2023. jún. 6. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!