Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Van egy kis seb az arcomon...

Van egy kis seb az arcomon ,jegelni akartam viszont most az egesz piros es a kozepen van egy folt(borszinu),el fog tunni a pirossag vagy nem?es ha nem mivel lehet enyhiteni?fontos

Figyelt kérdés

2023. jún. 18. 13:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Azota mar lilasabb lett,az mitol van?
2023. jún. 18. 13:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Fagyási sérülés is lehet, úgyhogy még az is gyógyulhat a seb mellett. Leírták a másik kérdésedben mit csinálj, ne ész nélküli házi praktikákkal ess neki.
2023. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, jegelestol nekem maradando fagyasi seb lett az arcomon, mindossze tobb masodpercre odaszoritott jegkockatol. Csak en veszem eszre, de evek ota nem mulik.

Nagyon okos noi magazin jotanacsat kovettem.

Azert ha most frissen tortent, meg ideges is vagy miatta es figyeled, akkor siman lehet piros. Jobb lenne hozza se nyulni, sot, nem megnezni egy feloraig.

2023. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!