Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Magam alá fordult a bokám...

Magam alá fordult a bokám lépcsőről lelépve, mi jó rá?

Figyelt kérdés
Tudom mozgatni, de nagyon fáj. Oldalt kicsit dagadt, de nem lila. Jövő héten a kicsi fiam kivizsgálásra kell vinnem, hamar meg kell gyógyulnom! Fél éves a várólista ... Minden érdekel ami gyors gyógyulást hoz. Jegelem, borogatom, 2 órája történt. Bekentem flexagillal, vettem be algoflexet. Bakker azt hittem kitört. Hátralaffant az egész és oldalra rádurranta elesve ...
2023. jún. 28. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit az orvos ajánlott...
2023. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben megoldható, irány az orvos. Lehet, hogy az orvostól egy röntgen után azzal a tanáccsal jössz ki, hogy pihentesd és fáslizd, de az is lehet, hogy sokkal komolyabb a dolog.

Amennyiben nincs gyakorlatod bokaficamban, úgy mindenképp javaslom, hogy menj azonnal orvoshoz. (Nekem például tinédzserkorom óta évi 2-3x kibicsaklik a bokám elég durván, ma már nem rohanok ezzel orvoshoz, de az első néhány alkalommal mentem. Volt, hogy fásli-pihentetés-kombó kellett csak, meg volt olyan is, hogy komoly bokarögzítő légpárnás izét kaptam, és belengették a műtétet, bár szerencsére nem volt rá mégsem szükség. De ha te magadnak nem tudod megmondani, hogy mennyire komoly, akkor orvos.)

2023. jún. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jobb! Vittem fürdetni a gyereket, bicegek, nem terhelem, de gondolom 1 gyógyszertől is iszonyatos lenne ha tört volna. Jegelem, polcolom, talán jó lesz pár nap múlva. Egy szerencsém van, jó laza vagyok vagy hogy mondják, különben szétszakadt volna minden szerintem.
2023. jún. 28. 23:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha megdagadt, az már szalag.

Fogadjunk, papucsban voltál.

2023. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Papucs! Igen. Jobban vagyok! Tegnap sétáltam is a ház körül lassan. Ma már gyógyszer sem kellett.
2023. jún. 30. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!