Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Aki ért hozzá tudna segíteni?

Aki ért hozzá tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Május elején-közepén foci edzés közben elkezdett erősen fájni a derekam, majd kaptam a kezeléseket de folyattam az edzést. Meccs közben/után borzalmas érzésre lettem figyelmes konkrétan lezsibbadt az egész jobb oldalam, nem tudtam ülni meg kb semmit sem.Az orvos azt mondta hogy a túlterhelés miatt lehet(heti 7 edzés,1 meccs) majd Mri-n is voltam és azt mondták hogy "ödémás valamelyik csigolya, és be van gyulladva". Nos ez nem igazán tudom mit jelent, illetve mitől alalul ki. Aki jártas ebben tudna segíteni? Azóta csillapodott a fájdalom, nem is csináltam azóta semmi megterhelőt.

2023. júl. 1. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Az orvosod jártas ebben. Túlterhelted. Ha megismétlődik, akkor biztosan érdemes tovább vizsgálódni, hogy mi az oka. Amíg gyulladt, addig pedig pihentesd.
2023. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben a vizsgálatra május elején-közepén került sor, de még mindig vannak fájdalmaid (BÁRMEKKORÁK), akkor egy ismétlő vizsgálatot kellene csináltatni, mert hamarosan indul a következő szezon alapozása valamint maga a bajnokság.
2023. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!