Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Menjek orvoshoz vagy mit...

Menjek orvoshoz vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma szereztem egy kis sèrülèst a jobb lábam szárán. Lemezköteg fèm pántolóját vágtam el és a vágót kalapáltam lepattant a vágó fejèről egy pici fèmszilánk.Az úgy eltalálta a lábamat, hogy elég jól dűlt a vèr a lábamból. Az újamat a sebre tettem, hogy abba maradjon a vèrzès. Kb 5 percig tartottam. Azóta zsibbad a bokám és, ha a sebhez èrek mègjobban zsibbad. Ideget èrhetett és azért lehet ez? Várjak hátha reggelre elmúlik? Nem nagyon bízok az orvosokban.
2023. júl. 10. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha még benne van a fémszilánk, akkor ki kell venni és utánna le kezelni a sebet.ez nem játék.
2023. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon bízol az orvosokban,de ha nem szedik ki akár lehet egy minusz láb is :D Mérlegeld :)
2023. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nemtudom, hogy bent van e még a szilánk. Gondolom egy röntgen mutatná ki vagy mágnes...
2023. júl. 10. 21:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál ma. Csináltak a lábszáramról röntgenfelvètelt és valóban fèmszilánk van a lábszáram közepèn. Másfèl centi mèlyen található egy egy milliméteres fèmszilánk. Kaptam egy tetanuszt ès aztmondták, ha nem muszáj nem szedik ki,de ha probèma lenne vele akkor kiszedik, ha kérem. Azzal indokolták ezt, hogy fel kellene hozzá vágni a lábam.
2023. júl. 12. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:
2#-es vagyok látod,látod.Szerencsés vagy!
2023. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt még nemtudom, hogy szerencsés vagyok e.
2023. júl. 13. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!