Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az egyik táborban, eltörtem a...

Az egyik táborban, eltörtem a bokámat,és mivel hála az istennek nem mozdult el a csontom,(jobb lábamon a külső bokacsontom tört el)ezért a papiromra azt írták, hogy 1 hét fekvő 3 hét járó gipszel megúszom?

Figyelt kérdés
És miután a járó gipszet is leveszik, mennyi idő lesz mire újra normálisan tudok futni, ugrálni, sportolni, normálisan terhelni a lábamat?

2023. júl. 28. 13:53
1 2
 11/16 anonim válasza:
Hogy haladsz a gyógyulással?
2023. aug. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Hogy alakult az elmúlt 12 napod?

2023. aug. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Úgy eltűntél kedves kérdező, mint szürke szamár a ködbe! Hogy vagy?
2023. aug. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én is hasonlóan jártam.
2023. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Kedves kérdező!


A kérdésedet 2023. július 28-án (péntek) 13:53-kor írtad ki. Szerinte egy bizonyos szinten túl, eléggé felületesen.


Ha jól gondolom, akkor legkésőbb jövő pénteken (augusztus 25) levehetik a lábadról a gipszet. Már, amennyiben:

- a sérülésed legkésőbb a kérdés kiírásának napján történt

- elegendő volt 1 hét gipszsín (amit te fekvőgipsznek írtál), és elegendő lesz 3 hét járógipsz


Az, hogy mennyi idő alatt regenerálódsz az egyén függő. Én annak ellenére, hogy 7 éve versenyszinten birkózok és előtte 4 évig fociztam. Iskolában rendszeresen tagja voltam a sulikupára benevezett focicsapatnak, tesiórán minden sportban (kézilabda, kosárlabda, röplabda, asztalitenisz, lábtenisz) benne voltam. Április 28-án eltörtem a bokám. Az 1 hét fekvőből 3 lett, míg a 3 hét járóból 6 lett. A tegnapi napon volt a 21. gyógytornám, ami azt jelenti, hogy 7. hete járok. Sajnos a bokámra mai napig van, hogy egyáltalán nem tudok ráterhelni.

2023. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Nem tudom, hogy haladsz a gyógyulással, de nagyon úgy tűnik, hogy egykérdéses felhasználó vagy, aki semmire sem reagál.


Mi van a lábaddal?

2023. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!