Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet, hogy mégis eltört valamim?

Lehet, hogy mégis eltört valamim?

Figyelt kérdés
Múlt hét csütörtökön elütöttek. Én biciklivel voltam, épp a zebrán mentem volna át, mikor nem túl nagy sebességgel elsodort egy autós. Azért jó nagyot estem a baloldalmra, de komoly fájdalmam nem volt, picit a könyököm és az oldalam fájlaltam... A sürgősségin aztán megvizsgáltak, volt röntgen és ultrahang is, de elvileg se törésem, se szervi károsodásom nincs. Csak annyit mondtak, hogy ahol fáj, ott jegeljem, de nincs komoly bajom. Viszont a baloldalamon azóta sem tudok feküdni, és később baloldalt a bordáimnál el kezdett fájdogálni bizonyos mozdulatok, illetve testhelyzetek következtében. Elképzelhető, hogy mégis eltörött a bordám? Érdemes ezügyben visszamenni? Végülis a bordatöréssel nem igen tudnak mit csinálni... És nem elviselhetetlen a fájdalom, csak kellemetlen...

2023. júl. 29. 03:17
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Ezért kell éjszaka biciklizni! Akkor tied az úttest, a járda, a bicikliút, az autóút, sőt az egész világ!
2023. júl. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Bukód volt? Világítás? Láthatóság?

Figyeltél? Kresz-t betartottad?


Én mindig azt mondom, bármi történik, elsősorban rajtad múlik.

2023. júl. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1


Éjszaka történt

2023. júl. 29. 03:29
 4/7 A kérdező kommentje:

2


Bukóm nem volt, de a fejem nem is sérült...

Jó erős lámpám van, és betartottam a kreszt. Az autós volt figyelmetlen.



De amúgy nem tök mindegy? Mármint én feltettem egy kérdést, és ezügyben szeretnék választ kapni. Valaki esetleg?

2023. júl. 29. 03:32
 5/7 anonim ***** válasza:

"A sürgősségin aztán megvizsgáltak, volt röntgen és ultrahang is, de elvileg se törésem, se szervi károsodásom nincs. Csak annyit mondtak, hogy ahol fáj, ott jegeljem, de nincs komoly bajom."


Akkor ennyi!


"Azért jó nagyot estem"


Ezért fáj! Pihenj! Tartsd be az utasításokat! Türelem!

2023. júl. 29. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj vissza mert most mozdult el annyira a torott bordad hogy a rtg kimutassa. Nekem 8 torest nem vettek eszre elso nap, es az eros fajdalmak is kesobb jottek.
2023. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen is van? Az szép!
2023. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!