Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az elülső fűrészizom nyújtása,...

Az elülső fűrészizom nyújtása, hogyan?

Figyelt kérdés

A probléma a következő:


Volt egy lapockatövis alatti húzódásom, kellemetlen volt és nyilván csak bizonyos testhelyzetekben és tartásokban fájl. Nem pihentettem, nem foglalkoztam vele, úgy voltam vele majd elmúlik. Ennek az izomnak a szerepét az elülső fűrészizom nagyobb mértékben átvette. A lapockatövis alatti húzódásom majdnem teljesen rendbe jött viszont most az elülső fűrészizmomat iszonyatos meghúztam. Pont egy hasprés közben sikerült. Jelen pillanatban ott tartok, hogy ha lefekszem, ha köhögök vagy mélyebb levegőt veszek, fáj. Nyilván nem annyira fáj mint mikor meghúztam tehát gyógyul. Esetleg valakinek lenne bármi tipp, hogyan tudnám ezt az izmot óvatosan lenyújtani vagy picit elősegíteni a gyógyulást.

Próbáltam rákeresni de nem nagyon találtam megoldásokat.

Köszönöm előre is.



2023. aug. 26. 09:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!