Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Méhcsípés után normális hogy...

Méhcsípés után normális hogy nem tudom mozgatni az ujjaim?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel becsúszott a papucsomba szegény méhecske, rögtön kikaptam a fullánkot.

A lábfejemet csípte meg, tegnap csak fájt, viszont ma már teljesen zsibbadt az egész terület. Fel van dagadva és nem tudom a lábujjaimat mozgatni. Gondolom normális, de azért mégis feltettem a kérdést. Köszönöm :)



2023. szept. 8. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, viszketnie kéne maximum. Menj patikába kérj valami kenőcsöt rá.
2023. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Viszketés is volt, de tudom hogy nem szabad vakarni. Rendben köszönöm
2023. szept. 8. 21:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert nekem darázs csípte meg a kézhátamat a középső ujjam tövénél, és nagyon feldagadt, nem tudtam ökölbe szorítani a kezemet, az ujjaimmal a tenyeremet nem értem el, még megközelíteni sem nagyon tudtam, annyira megfeszítette a dagadás az ellentétes oldalon a bőrt. Kicsit tudtam mozgatni az ujjaim, de nem volt az sem kényelmes.

Szóval, én elképzelhetőnek tartom, ha olyan helyen csípett meg, és nagyon feldagadt, hogy a dagadás a bőrt is feszíti, vagy maga a dagadás korlátozza az ujjak mozgását.

2023. szept. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A zsibbadás is lehet normális szerintem, ha dagadás egy eret nyom mondjuk egy csonthoz, de nem vagyok szakember.
2023. szept. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már 2 hetes, a dagadás lement de piros foltok vannak körülötte, na meg a szúrás helye sem gyönyörködtető a szemnek. Mint egy kráter. :/

Talán allergiás vagyok a méhcsípésre..

2023. szept. 20. 23:42
 6/7 A kérdező kommentje:
2 hónapos már, a seb még mindig ugyanolyan, a lilulás enyhült de megvan. Érdekes hogy nem gyógyul :((
nov. 6. 18:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, valaki hozzáértőt érdemes lenne keresni, esetleg egy szakmáját lelkesen művelő méhész tudhat mondani valamit vagy ajánlani valakit.
nov. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!