Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meghúztam a vállam már hetek...

Meghúztam a vállam már hetek óta. Mi a bánatot csináljak vele?

Figyelt kérdés
Kaptam rá egy elég erős izomlazítót illetve izomlazító krémmel is kenem de nem akar elmúlni! Nekem viszont nincs már időm ezzel b*szakodni.. mit csináljak? Nagyon idegesít már.. katonai alkalmasságira készülök, kibírom ezt a fájdalmat mert nem érdekel, de nagyon sokat hátráltat és rontja a tűrőképességem.
2023. szept. 12. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem tudsz,kenegeted és várakozol.Az ízom húzódás nagyon lassan múlik el.
2023. szept. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Lógjál. Korlátról, két kézzel, egy kézzel, váltogatva...

Lógás a legjobb a vállnak. Nem én mondom hanem fizikoterapeuták.

2023. szept. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pihentesd és várj.

Ha mist nem gyógyul meg és ráedzel akkor örökre elbaszod magad es eleted vegeig elo fog jonni egy nem rendesen gyogyult serules

2023. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, a várakozókkal értek egyet én is, esetleg 2 háromszögletű kendővel való rögzítés még segíthet, egyiket Desault-kötésre, másikat meg a felkötött végtag mellkashoz való rögzítésére használni, így biztosítva az ízület pihenését, mindezt persze akkor, ha traumatológus már kizárta a további teendőket, és biztos ez a diagnózis.
2023. szept. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Biztos a diagnózis, jártam orvosnál.

A gyógyszert meg a pihentetést javasolta

Esetleg borogatni

De nem tudom hogy az mit segítene rajta

2023. szept. 12. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!