Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Visszahajlottak az ujjaim?

Visszahajlottak az ujjaim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy esés következtében rá estem a kezemre, de nem teljes testsúllyal. A kezemen 4 ujjam hátrafelé hajlott, de nem tört el. Ez vasárnap történt. Pár órán keresztül kicsit fájt, de tudtam rendesen mozgatni. Mára már úgy ahogy megjavult, de vannak pontok, valamint különböző pozíciók ahol hajlítás közben fáj. De a legnagyobb bajom, hogy éjszaka is arra ébredtem, hogy fáj az egész kézfejem, és amikor elkezdtem mozgatni, akkor mind a 4 ujjam zsibbadt. Ízületek sérülhettek meg? El fog múlni? vagy mindenképp orvoshoz kellene mennem? csütörtökig 12 órásba dolgozom, és nem nagyon tudok addig dokihoz menni. Napközben semmi baj nincs, csak egy két ponton fáj egy kicsit. Nincs külsérelmi nyom, és be sem dagadt a kezem. Nyilván nem vagytok orvosok, de elképzelhető, hogy van köztetek doki is. Ezért tettem fel a kérdést mert szerintem ez elég gyakori eset, hogy valaki rá esik ily módon a kezére. Előre is köszönöm a válaszaitokat.



#Kéz sérülés #Kézre esés #Kézfej sérülés
2023. szept. 19. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is fáj mindenképp nézesd meg dokival
2023. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!