Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Visszahajlott az ujjam röpizés...

Visszahajlott az ujjam röpizés közben, megrepedhetett a csont?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kedden tesi órán röpiztünk, rosszul értem bele a labdába és hátrahajlott a nagy ujjam. 1,5 óráig jegeltük, akkor be volt kicsit dagadva meg be is lilult egy kicsit, de a jegeléstől elmúlt. Még mindig fáj ha mozgatom (föleg a tövében) és ha teljesen behajlítom (vagy a tenyerem vagy akár a csuklóm felé) olyan érzés mintha húzódna, valamint kattog. Ha sokat mozgatom nem fáj annyira mint mondjuk reggel mikor felkelek és teszek veszek először 8 óra mozdulatlanság után. Szerintetek ezek a jelek mire utalnak? Megrepedhetett a csont? Vagy megrándult? Annyira nem gáz a helyzet hogy elmenjek röntgenre, csak gondoltam hátha járt már valaki hasonló cipőben. Előre is köszönöm a segítő jellegű válaszokat! :)

2019. ápr. 11. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
De, menj el röntgenre. Az én ujjam kosárlabádáskor repedt meg.
2019. ápr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokaknak így törik el az ujjuk, kézi vagy foci közben, amikor hátra hajlik az ujja, jobb megröntgeneztetni.
2019. ápr. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én biztos voltam benne hogy nem tört el, de azért orvosnak megmutattam. Ő pedig nem röntgenre küldött el, hanem egyenesen kórházba ahol jobban fel vannak szerelve. Ott pedig megdicsérték az orvost is és engemet is hogy rábíztam a döntést mert több törés is volt s ha nem bízom rájuk maradandó lett volna, így azonban összerakták s x hét múlva már nem volt nyoma.


Szóval ha nem is röntgent, de azt hogy orvosnak megmutasd mindenképp javaslom, aztán majd ő eldönti hogy mi legyen. csak remélni tudom, hogy már megtetted de ha nem akkor 10 nap után se késő, csak jobb lett volna előbb.

2019. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!