Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tört már csontod?Ha igen...

Tört már csontod?Ha igen hogyan történt?

Figyelt kérdés
2023. szept. 22. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszerre kettő is: bal csukló, jobb kéztőcsont. Elestem biciklivel :D
2023. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

:D èpp aktuàlis

Utoljàra èpp ma

15:40körül a jobb alkrom

Ràesett egy

10m hosszù vaskorlát egy idoòta eszetlen majomnak hàla….-.-

Szàmàt sem tudom hogy ez màr hanyadik törèsem..:D igy tök nyugodt szívvel viselem..

A gerincem/nyakam ill a combcsontom ès talàn nèhàny bordàm van ami nemtört el eddig na meg a pèniszem…

De minden màs legalàbb 1x ès ezt mind 10tôl 27èves koromig :D ès 1x volt hogy több (3)törèsem volt egyszerre

A leggàzabb a nyilttörès,amikor ujra törik nameg a nyàri gipsz fôleg ami terd/könyèk fölè èr..

Szàmomra bàris ezek a legroszabbak amik a csonttörèssel jàrnak..nameg a mindenki faggat hogy uuriisteeen giipsz mitörtènt???

2023. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

2vagyok

Na de a leges legrosszabb amikor rosszul kezelnek…

10-12ève eltört a csuklòm 2helyen

A lehetô legroszabbul kezeltek ès màig iszom a levèt ès èvrôl èvre rosszabb

Màra az idôvàltozàsra az egèsz karom olyan szinten fàj hogy nèhanèha a könnyem kicsordul..5-6ève pl csak èreztem hogy fàj ès annyi..aztàn màra meg ugyvagyok vele ha tehetnèm lenne ràvalò akkor simàn lecserèlnèm a bal karomat egy (tèlktonàja ironmanos tonystarkos hightech)bal protèzisre…gondolkodàs nèlkül!

2023. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a bokám focizás közben (versenysport, meccs)

A lábközépcsontom ("rásérülés).

2023. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ujjam. Belenyúltam egy gépbe.
2023. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Látom, nagyon próbálkozol. Ki kellett írnod ezt a kérdést, mert törölték, ahol segítséget kértél a kezed eltöréséhez?
2023. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kislábujj: lecsúszott a lábam az ágyról, rá egy deszkára.


Nagylábujj: szaladtam be a szobába nagyinál és megbotlottam a küszöbben.


Ez fájt a legjobban, "szerencsére" májusban történt, mert szeptemberig nem tudtam zárt cipőt felvenni.

2023. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
#7: hogy látták el a nagylábujjtörést? Volt gipsz?
2023. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyolcas, hetes vagyok. Nem volt gipsz egyik esetben sem.
2023. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
Több,mint10éve hátulról ellökött2gyáva kis gci,ráestem a karomra,ami rögtön eltörött,és ahogy felálltam,kaptam1balhorgot,és akk eltörött orrom+bal arccsontom+álkapcsom.Abban az időben elég sokat pasiztam,legtöbbet átvertem,csak sexre kellettek,nem akartam semmi komolyat,úgyh ezt egy karmikus jelnek vettem,és ezután nem csináltam többé!Bár ez a story nem ezt mutatja,alpvetően elég szerencsés ember vagyok,úgyh ezt is maradandó sérülés nélkül megúsztam:kezembe platinát tettek,10nap után levették a gipszet és haza is mehettem,de az álkapocstörés miatt szájzáram v 1hónapig,viszont nagy szerencsémre egyetlen fogam se esett ki!A szájzár borzastó v:1hónapig csak pépeset tudtam enni-a bolognai egész jó v úgyis:)-,de ahogy kivették a drótokat,már szinte mindent tudtam enni,most is almát eszem,de pl diót is minden nap,mintha megerősödtek volna ettől a fogaim!Az orrtörés is szörnyű v-arra ébredtem altatás után,h tampon log a szájpadlásomon,majd meg fulladtam-,úgyh nem értem,miért akar sok hiú csaj új orrot,mert szörnyű procedúra,de hál istennek ez,és az összes többi doki szuper munkát végzett rajtam-1műtéttel helyre rakták az összes csontom,és azóta is szuper jól vagyok,de sokkal óvatosabb,és nem nagyon ismerkedem azóta!:)
2023. szept. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!