Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyire fájdalmas, ha eltörik...

Mennyire fájdalmas, ha eltörik egy csontod?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem, akiknek tört el már keze/lába: ez volt a legnagyobb fájdalom, amit az eddigi életed során tapasztaltál? Ha nem, akkor mi volt az, amit még a csonttörésnél is rosszabbnak éreztél?
2018. máj. 2. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

3x tort mar el az orrom sportnak ill 1 x balesetnek koszonhetoen. fajt, fajt, de a kozelgo szulestol egy picit jobban tartok. egyebkent az orrtoresnel fajdalmasabb volt szamomra bokaban szalag randulasa, ill a csipocsont zuzodas sem volt tul kellemes.

nem lehet leirni hogy milyen fajdalom, de jobb, ha nem probalod ki. :)

2018. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval. Nekem kétszer volt bokaszalag-szakadásom; az első nem az esésnél fájt iszonyatosan, hanem utána hetekig; a második pedig az eséskor, de olyan szinten, hogy majdnem elájultam, és tényleg azt hittem, ott halok meg... Szóval összességében mindkettő rosszabb volt, mint a törés. (Utóbbi még gyerekkoromban volt, és baromi kényelmetlen a gipsz stb., de nem fájt annyira.)

A császármetszés pedig mindegyiket "felülmúlta", baromi rosszul viseltem, nem tudom, miért. Sokkal hamarabb felébredtem, mint kellett volna, iszonyatosan fájt, és nem adtak inni se, hiába kértem... A második napon én magam kértem fájdalomcsillapító injekciót (pedig amúgy nem bírom a tűt). A harmadik napon is kértem, de közölték, hogy nekem már "nem jár", úgyhogy csak Rubophent adtak. Úgy 10-15 nap volt, mire már nem kellett fájdalomcsillapítót bevennem.

2018. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Állítólag a cluster fejfájás a legrosszabb, übereli a szülést is.
2018. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a combcsontom feje tört el odabent a csípőízületben. Amíg meg nem műtötték (két nap) minden apró mozdulatra iszonyúan fájt. Annyira rettegtem a pelenkacserétől, hogy nem tudtam pisilni, be kellett katéterezni. Miután szegeccsel rögzítették, akkor már elviselhető volt a fájdalom, de még hetekig szedtem fájdalomcsillapítót.
2018. máj. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kézközépcsontom volt eltörve, de egyáltalán nem éreztem kibírhatatlannak. A szülés, na az tényleg fájt!
2018. máj. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csuklóm tört el, pár helyütt, konkrétan sírtam, és mikor helyrerakta az orvos üvöltöttem a fájdalomtól, pedig teliszurkálta a környékét is érzéstelenítővel. :(


A könyökömig zsibbadt mindenem, de a csuklóm azt hittem összeszrom magam úgy fájt.

2018. máj. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!