Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tört már el valamelyik csontod?

Tört már el valamelyik csontod?

Figyelt kérdés

Hogy törted el?

Meddig voltál gipszben? Utáltad a gipszet?

Lassan gyógyult meg?



2016. szept. 28. 15:07
 1/3 anonim válasza:
Nekem a csuklómat oda nyomtàk az ajtóhoz a színházba nem direkt, másnap elmentünk megröggenezmi és eltőrt a kezem ,egy hónapig volt gipszben a kezemen után meg csak rögzítő volt a csuklómon,előszőr utáltam a gipszet de olyan 2 hét után megszoktam (sokan aláírtàk meg rajzoltakrá).Elégnehezen hógyúltmeg (és utána pár héttel megint megsérűlt a kezem).
2016. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem a kisujjam tort el, iskolaban egyik osztalytarsan racsapta az oltozo ajtot, es nagyon belilult meg elgorbult. Azt hittem csak megzuzodott, elkezdtunk tesizni, es akkor ereztem hogy valami nem oke. Szoltam a tanarnak, o meg azonynomban elkuldott a sebeszetre vele:D ott megneztek, es raktak ra egy sint..nem hazudom, vagy 4-5 hetig rajta volt.😄
2016. szept. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem tudok róla, hogy tört volna csontom,pedig sosem. kíméltem. magam.

34/f

2017. jún. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!