Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet ez nyakrándulás, esetleg...

Lehet ez nyakrándulás, esetleg nyaksérv? Valakinek tipp?

Figyelt kérdés

Szeptem elején költöztem, azóta iszonyatosan fáj a nyakam. Eleve voltak pici problémák a gerencimmel, kissé ferde a hátam és a nyakam is előrébb áll egy picit de eddig semmi fájdalmam nem volt, illetve az orvos se küldött el vele.

Most azonban lehet megeröltettem vagy én nem tudom, de azóta iszonyatosan fáj,konkrétan csak az a jó ha meg van támaszva, de annál se mindegy hogyan. Ha már egy picit durvábban megmozgatom akkor olyan mintha kattana valami és utána szédülök. A legjobban talán itt a nyak és a fej találkozásánál fáj, illetve nagyon merevnek érzem a nyakam.

Eddig probáltam pihentetni, de nem hatásos.

Valakinek valami tipp?



2023. szept. 26. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Reumatológia.
2023. szept. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oda beutaló kell, igaz?


Még annyi hogy azóta az étkezés is sokkal nehezebb, most jelenleg eleve a nyakam megtartása szinte fojtogató érzés.

2023. szept. 26. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Mri beutalo kell
2023. szept. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!