Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Halláskárosodás, ez mennyire...

Halláskárosodás, ez mennyire lehet súlyos?

Figyelt kérdés

Tegnap öntött vas kádat vertünk szét kollegával, még nem vettem fel a fülvédő de ő már kezdte ütni, valami brutál hangos volt, el is kezdett fájni a fülem.

Tegnap még nem de ma reggel arra ébredtem hogy a bal fülem szinte fél süket, és nagyobb hangra pl. ha köhögök, besípol.

Valakinek volt hasonló?



2023. okt. 26. 12:24
 1/1 apababa ***** válasza:
Nálam egy baleset során a fülem mellett robbant be az oldallégzsák. Azonnal lesüketültem és csak zugás volt. Késöbb már valamit hallottam rá de olyan volt mintha vatta lenne a fülembe dugva. Az orvosok idegsérülést diagnosztizáltak amit esetleg szteroidokkal lehetett volna javítani de ezt nem javasolták. A hallás vizsgálat azt állapította meg hogy az 5000hz feletti hangokat nem hallom (oda a hi-fi zenehallgatás). Idővel az agyam korrigált és bár még mindig nem hallom a magas frekvenciákat nem érzek vattát a fülembe és csak szük, zárt helyeken zavaró. A biztosító legalább fizetett.
2023. okt. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!