Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A bőrre kifolyt sav az elemből...

A bőrre kifolyt sav az elemből, veszélyes?

Figyelt kérdés

Sajnos ahogy nyitottam ki az égősor elemtartóját egyből rám is folyt a sav az elemből, ilyen kissé maró érzése volt. Sajna pont ekkor lett áramszünet is és elsőnek a biztosítékot kapcsoltam fel hogy lássak és csak utána mostam kezet, jó alaposan szappannal. Azóta még mindig fura az érzése az ujjamnak, de aztán az is lehet hogy én parázom túl.

Lehet valami bajom ettől, mit tegyek?



dec. 6. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha bő vízzel jól lemostad és nincs a helyén kiütés, semmilyen bőrelváltozás akkor nem lesz bajod.
dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Hívd a mentőket, hogy hozzák a zubbonyt. -.-
dec. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem szabad elsőre lemosni, először le kell törölni. Nem lesz semmi bajod, ha sebet nem okozott.
dec. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!