Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fogászaton dolgoztok ?

Fogászaton dolgoztok ?

Figyelt kérdés

Nem használtok fotopolimerizációs lámpához uv szemüveget ?


Én szeretnék viselni nagyon gáz lenne ha csak én akarnam viselni? (asszisztens vagyok ) zavar hogy mindig el kell nézni...



#szemüveg #szem #lámpa #fogászat #UV #Fotopolimerizációs
jan. 5. 07:58
 1/5 petraa07 ***** válasza:
Sziaa én higis és asszisztens vagyok. Voltam Oep én voltam magánban is. Mindenütt ahol dolgoztam, nekem volt szemüvegem. Szerintem ennek alap felszerelések kéne lennie h az asszisztens és az orvos is viseljen szemüveget. Véleményem szerint nyugodtan szólj a főnökségnek az ügy érdekében. :) Szerintem nem gáz, ez a saját védelmedet szolgálja.
jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 petraa07 ***** válasza:
Sőt volt ahol a páciensek is adtunk fel szemüveget. :)
jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel a lámpával szerintem a fogat szokták izélni, nem a szemet.
jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 petraa07 ***** válasza:
Gratulálok! Csak szólok, h nem izélik hanem lámpázzák. Fény nem céltudatos, így szótódik és nagyon látáskárosító a hatása. Ha nem nézel közvetlen oda akkor is lehet látni mert nagyon erős.
jan. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 petraa07 ***** válasza:
*szóródik
jan. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!